Yatak Yıkama 2021-01-13T01:07:51+00:00

Yatak Yıkama İzmir

Egemert Halı Yıkama İzmir genelinde yerinde ya da fabrikamızda Yatak Yıkama İzmir genelinde hizmet vermektedir. Hizmet verdiğimiz bölgeleri sitemizden inceleyebilirsiniz. Yatak Yıkama sektöründe öncü ve marka olma hedefindeki firmamız profesyonel ekip ve profesyonel ekipmanlar ile hizmet vermektedir. Firmamızı arayarak yada online talep formunu doldurarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Evlerimizde neredeyse hayatımızın 3 te 1 ini geçirdiğimiz yataklarımız zamanla tere, kire ve toza maruz kalarak farkında olmasak ta bakteri yuvası haline gelmektedir. Özellikle çocuklarımız ve bağışıklık sistemi zayıf insanlar için ciddi tehdit unsuru olan yataklar hastalanmamıza ve sağlığımızı kaybetmemize sebep olmaktadır. Bu duruma meydan vermemek için yataklarımızın en az 1 kere yıkanması ve havalandırılması insan sağlığı ve hijyen acısından önem arz etmektedir. Yatak temizliğinin, öneminin ve hassasiyetinin farkında olduğumuzdan, Bu işin amiral gemisi olan Alman Markası Karcher PUZZI 10/1 Profesyonel Yıkama Makinesi kullanmaktayız.

Güçlü vakum gücü, ergonomik yapısı ve uygun aparatları ile derinlemesine temizlik sağlamaktadır.

Yataklarınız yerinde yada fabrikada Karcher PUZZI 10/1  Profesyonel Halı Koltuk ve Yatak Yıkama Makinesi ile yıkandıktan sonra aynı makine ile vakumlama yapılarak kurulama işlemine geçilmektedir. Yataklarınız Kurulama işlemi sonrası %60 %70 oranında kurutulmaktadır. Yıkama sonrası 24 saat içerisinde tam anlamıyla kurumuş olacaktır. Yataklarınız kurutma işlemi sonrası tüm kir ve bakterilerinden arındırılmış olarak sizlere teslim edilmektedir.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Tertemiz Halılar İçin Bizi Tercih Edebilirsiniz

WhatsApp chat